z sosem pomidorowym, mozzarellą, szynką i pieczarkami
42,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Promo Pizza Pepperoni - średnia
z sosem pomidorowym, mozzarellą i pepperoni
42,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Promo Pizza Margherita - średnia
z sosem pomidorowym i mozzarellą
38,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pizza za 19,99 zł
Promo Pizza Capricciosa
z sosem pomidorowym, mozzarellą, szynką i pieczarkami
42,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Promo Pizza Pepperoni
z sosem pomidorowym, mozzarellą i pepperoni
42,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Promo Pizza Margherita
z sosem pomidorowym i mozzarellą
38,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Zestawy promocyjne
2 x Dowolna Duża Pizza(XXL 1,2 kg)+ 2 sosy
w zestawie sos pomidorowy i sos czosnkowy
109,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
2 x Duża Pizza Margherita (XXL 1,2 kg)+ 2 sosy
w zestawie sos pomidorowy i sos czosnkowy
99,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
2 x Pizza Margherita (Średnia 0,65kg)+ 2 sosy
w zestawie sos pomidorowy i sos czosnkowy
65,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
2 x Dowolna Pizza (Średnia 0,65kg) + 2 sosy
w zestawie sos pomidorowy i sos czosnkowy
75,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pizza
Do każdej pizzy otrzymujesz 1x sos czosnkowy oraz 1x sos pomidorowy gratis!
Pizza Hawajska
z sosem pomidorowym, mozzarellą, ananasem, kukurydzą i szynką
42,99 zł
Promo Pizza Pepperoni - średnia
z sosem pomidorowym, mozzarellą i pepperoni
42,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pizza Teksas z pepperoni
z sosem pomidorowym, mozzarellą, kurczakiem, pepperoni, papryką i kukurydzą
42,99 zł
Twoja Pizza z serem + 2 składnikami
z sosem pomidorowym, mozzarellą i 2 wybranymi składnikami
42,99 zł
Pizza a la Carbonara
Z sosem białym, mozzarellą, cebulą, boczkiem, szynką, pieczarkami.
44,99 zł
Twoja Pizza z serem + 3 składnikami
z sosem pomidorowym, mozzarellą i 3 wybranymi składnikami
44,99 zł
Twoja Pizza z serem + 4 składnikami
z sosem pomidorowym, mozzarellą i 4 wybranymi składnikami
46,99 zł
Pizza Margherita
z sosem pomidorowym i mozzarellą
38,99 zł
Pizza Klasyka
z sosem pomidorowym, mozzarellą i szynką
40,99 zł
Pizza Kurczak Wypas
Z sosem pomidorowym, mozzarellą, kurczakiem, pepperoni, cream cheese, pieczarkami i kukurydza
46,99 zł
Pizza Capricciosa
z sosem pomidorowym, mozzarellą, szynką i pieczarkami
42,99 zł
Pizza Chicago
z sosem pomidorowym, mozzarellą, pepperoni, ricottą, kukurydzą i cebulą
43,99 zł
Pizza Pepperoni
z sosem pomidorowym, mozzarellą i pepperoni
42,99 zł
Pizza Hot Pepperoni
z sosem pomidorowym, mozzarellą, pepperoni i jalapeno
44,99 zł
Pizza Prosto z Gór
z sosem pomidorowym, mozzarellą, boczkiem, cebulką, serem wędzonym
45,99 zł
Pizza BBQ
Z sosem BBQ, mozzarellą, wołowiną, boczkiem, kukurydzą i papryką, cebula.
45,99 zł
Promo Pizza Margherita - średnia
z sosem pomidorowym i mozzarellą
38,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Promo Pizza Capricciosa - średnia
z sosem pomidorowym, mozzarellą, szynką i pieczarkami
42,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pizza BBQ + Pepperoni
z sosem bbq, mozzarellą, wołowiną, pepperoni, kukurydzą i papryką
47,99 zł
Pizza Wiejska
z sosem pomidorowym, mozzarellą, kurczakiem, szynką, boczkiem, cebulą i kukurydzą
46,99 zł
Pizza Hot Pepperoni z cebulą
z sosem pomidorowym, mozzarellą, pepperoni, jalapeno i cebulą
45,99 zł
Pizza BBQ + Jalapeno
z sosem bbq, mozzarellą, wołowiną, boczkiem, papryką, kukurydzą i jalapeno
47,99 zł
Pizza Serowa
Z sosem pomidorowym, mozzarellą, cream cheese, cheddarem i ementalerem
45,99 zł
Pizza BBQ Chicken
Z sosem BBQ, mozzarellą, kurczakiem, papryką i kukurydzą, cebula.
42,99 zł
Pizza Teksas
Z sosem pomidorowym, mozzarellą, kurczakiem, papryką i kukurydzą, cebula.
42,99 zł
Pizza Wegetariańska
Z sosem pomidorowym, mozzarellą, pieczarkami, cebulą, kukurydzą.
45,99 zł
Pizza Teksas Extra
z sosem pomidorowym, mozzarellą, kurczakiem, kukurydzą, papryką i szynką
44,99 zł
Sosy
Ketchup
3,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos pomidorowy
3,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos majonezowy
3,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos czosnkowy
3,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos sweet-chilli
3,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos BBQ
3,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Napoje bezalkoholowe
Coca-Cola zero Napój gazowany 330 ml
Napój gazowany o smaku cola nieposiadający wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące. Coca-Cola Zero to legendarny smak Coca-Cola, ale zawierający zero cukru. Przyjemnie orzeźwiający i pyszny napój gazowany, którym można się dzielić
7,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 24,21 zł/l, 0,33l
Coca-Cola Napój gazowany 330 ml
Napój gazowany o smaku cola. Coca-Cola Original, stworzony w 1886 roku, pyszny i orzeźwiający napój gazowany o świetnym smaku. Radość w butelce, by dzielić się z innymi.
7,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 24,21 zł/l, 0,33l
Fanta Napój gazowany o smaku pomarańczowym 330 ml
Napój gazowany o smaku pomarańczowym. Zawiera cukier i substancje słodzące. Sięgnij po FANTA o nowym, zniewalającym smaku! FANTA Orange to kultowy pomarańczowy napój gazowany, który smakuje lepiej niż kiedykolwiek! FANTA to smak zabawy i świetne towarzystwo dla pysznej szamki. Ulegnij swojemu pragnieniu i spróbuj nowego, zniewalającego smaku FANTA!
7,99 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 24,21 zł/l, 0,33l
Sprite Napój gazowany cytrynowo-limonkowy smak 330 ml
Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym. Odkryj nowy, zniewalający smak Sprite. Połączenie świeżego smaku cytryny i limonki pozwoli Ci ochłonąć, gdy robi się gorąco. Posłuchaj, jak smakuje nowe psssst i sięgnij po Sprite w nowej odsłonie.